خروس بی محل


وب سایت جامع خنده و سرگرمی

اینه دیگه


تصاویر همسران رهبران 4 کشور اسلامی  www.miadgah.org

از چپ به راست :
اسما اسد(همسر رهبر سوریه)
شیخا موزه (همسر امیر قطر(
امینه اردوغان(همسر نخست وزیر ترکیه)
ملکه رانیا(زن پادشاه اردن)
 

   + بهروز فردین - ۱:٥٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۳٠ فروردین ۱۳۸۸

روا ج آرایش در میان مردان ایرانی !!


خانم ها باید از این به بعد به یاد داشته باشند که در هنگام خرید کرم های ضدچروک، ژل های دور چشم یا تونیک های ترمیم کننده پوست، حتما از فروشنده سوال کنند که آیا این محصول نسخه زنانه آن است یا مردانه...

در هر ثانیه در جهان 22 رژلب به فروش می رود. می توان مطمئن بود که دست کم یکی از این روژلب ها در ایران فروخته می شود، زیرا ایرانی ها یکی از رکوردداران مصرف لوازم آرایش اند. نه تنها دخترها ظاهرا پسرها هم بی علاقه نیستند. مدتهاست که دیگر تنها زنان موهای سفیدشان را با رنگ مشکی نمی پوشانند، بلکه این کار برای مردان هم امری عادی شده است و خیلی ها تمایل دارند تارهای سفید و خاکستری سرشان را در زیر لایه ای از رنگ مشکی پنهان کنند.

 طبیعی است که مردان پا به سن گذاشته، از هواخواهان این روش به حساب می آیند و پسران جوان به یمن نیروی طبیعت، تن به رنگ کردن موهایشان نسپرده اند. علی 18 ساله بوده که برای اولین بار ابروهایش را برداشته است، البته خود او اعتقاد دارد که در واقع آنها را "تمیز" می کند، چون از مرتب بودن خوشش می آید. حالا 4 سال از آن زمان می گذرد، مادرش اوایل کمی مخالفت می کرد، اما حالا انگار کم کم به "مرتب بودن" پسرش عادت کرده است. علی برای تمیز کردن ابروهایش خودش دست به کار شده و به روش آزمون و خطا جلو رفته است: اوایل که می خواستم ابروهایم را درست کنم، بلد نبودم، برای همین ابروهایم خیلی به هم ریخت، خیلی نازک شد. بعد رویم نمی شد اصلا بیرون بروم. دائم کج و کوله در می آمد و می خواستم صافش کنم، بعد دیگر از آن حالتش دیگر خارج شده بود.البته او قویا تاکید می کند که برخلاف پسرهای دیگری که ابرویشان را بر می بردارند، نمی خواهد که از این طریق دل دخترها را به دست آورد. تنها دلیلش برای این کار علاقه شخصی او به تمیز بودن است و اینکه داشتن موی اضافی را در صورتش نمی تواند تحمل کند.

 نکته دیگری که در صورت علی نیاز به سامان دادن دارد، به گفته خود او، مژه هایش هستند. البته برای این کار هم راه چاره را مدت هاست که پیدا کرده است: من مژه هایم خیلی بلند هستند و می شکنند. به همین دلیل از فر مژه استفاده می کنم، البته چیزی هم نیست که عین ریمل باشد. خشک است. فقط حالت چرخش به مژه هایم می دهد. بعد از آن استفاده می کنم، وقتی که مژه هایم خیس هستند که آن حالت عادی خود مژه را حفظ کند. یعنی نه اینکه کامل بخواهد بر گردد، بالا برود یا پایین بیاید. علی تا به حال سایه چشم، کرم پودر یا مواد آرایشی دیگری استفاده نکرده است، اما از بعضی دوستانش می گوید که یک روز مثلا رنگ پوستی تیره تر از همیشه دارند یا اینکه رد خفیفی از سایه را در پشت چشمانشان می توان دید.
بعد هم به گفته علی، وقتی در برابر این پرسش قرار می گیرند که آیا سایه زده اند یا کرم پودر به صورتشان مالیده اند، هزار "بهانه" می آورند که خود را توجیه کنند. اما دراین میان هنوز یک قلم دیگر باقی مانده و آن هم راهی برای خلاص شدن از رنگ تیره لب هاست که ارمغان سیگار کشیدن چند ساله است: من یکی، دوبار از برق لب استفاده کرده ام، آن هم در خانه و شب، به خاطر اینکه سیگار می کشم و لبهایم سیاه می شود، به خاطر همین مثلا شبها که می خواهم بخوابم، بعضی مواقع استفاده کرده ام که آن هم فقط به این خاطر که آن رنگ سیاهی که سیگار به لب می دهد را بگیرد. بعد فردا صبحش هم شستم و از خانه بیرون رفتم.» علی اضافه می کند که حتی جلوی در خانه هم دیگر برق لب نداشته است.

رصد کردن صورت پسران
بیشتر دختربچه ها عاشق این هستند که لب هایشان را با روژلب های مادرهایشان قرمز کنند. ستاره به خاطر می آورد که جشن تولد نه سالگی اش با جشن فارغ التحصیلی خاله اش همراه شده بوده است. با دیدن دوستان خاله، که همه آرایش کرده به مهمانی آمده بودند، ستاره هم تهدید می کند که اگر مادرش برای او رژلب نزند، به مهمانی تولد نخواهد آمد. به این ترتیب نه سالگی، سن اولین تجربه دست به آرایش شدن او می شود و بعدها هم با ورود به دبیرستان این تجربه عمق بیشتری پیدا می کند. او صادقانه اعتراف می کند که عاشق آرایش کردن است. نه تنها آرایش کردن خودش را دوست دارد بلکه یکی از کارهای مورد علاقه اش آرایش کردن دیگران است، هرچند که این دختر 27 ساله آرایشگر نیست و در رشته مامایی در دانشگاه تحصیل کرده است.

 آرایش، گاهی اوقات برای ستاره تسلی بخش است. او می گوید: وقتی در خانه هستم، مواقعی که حالم مثلا خیلی خراب است، روی صورتم آرایش ندارم یا افسرده می شوم و در فکر فرو می روم، بلند می شوم و آرایش می کنم. اصلا روحیه ام را عوض می کند. حتی وقتی لباس نو می خرم برای پوشیدن آن اول از همه آرایش می کنم. حالا ستاره به اندازه ای در این کار مهارت پیدا کرده که می تواند در یک نگاه تازه کاران را از حرفه ای ها تشخیص دهد. آنهایی که انگار تازه به صرافت "خط چشم کشیدن" افتاده اند و هنوز آن قدر دستانشان ورزیده نشده تا بتوانند دو خط صاف و هم اندازه را بر پشت چشمانشان بکشند. البته چشمان تیزبین ستاره، تنها صورت دختران را رصد نکرده، بلکه او از کشفیاتش از صورت برخی از پسرها هم می گوید: ابروهای خیلی باریک بود و دیده بودم که زیر چشمانشان مشکی شده، رنگ لب ها خیلی فرق داشت. زیاد جذاب نیست، به هرحال آرایش برای مردها نیست. اصلا همه چیز قاطی پاتی شده است. مثلا دخترها با رفتارهای مردانه می خواهند جای مردها باشند و پسرها با رفتارهای زنانه، جای زنان. خیلی از این چیزها می بینیم، برای همین اصلا دارد عادی می شود.

مرد هست و ابرویش
دوستان بابک، او را جز پسران تمیز و آراسته می دانند، از آنهایی که اهل کرم و عطر هستند و موهایشان همیشه مرتب است و صورتهایشان اصلاح شده. بابک اهل آرایش هست اما به قول خودش آرایش مردانه. به عبارتی زیر ابرو برداشتن، در دایره واژگان او جایی ندارد و به نظرش برای چند دختر نباید شخصیت و اصالت مردانگی را زیر سوال برد. اعتقاد او در یک جمله خلاصه می شود: مرد هست و ابرویش و حالا به قول قدیمی ها سبیل و ریش و از این صحبت ها. اگر این کارها را نکند که با زن فرقی ندارد. دور و بر بابک هستند دوستان پسری که اهل آرایشند، البته او به گفته خودش با آنها رفیق است و اهل رفت و آمد، اما این دلیل نمی شود که دل پری از دستشان نداشته باشد: خیلی از دوستانم هستند که زیر ابرو بر می دارند، خیلی کارهای زنانه می کنند، مثلا کرم های مخصوص می زنند. ولشان کنید، لاک و رژلب و این ها را هم می زنند. بعضی ها هم که از این چیزهایی هست که می زنند به لب، براق می شود، از آنها هم می زنند. یا موهای آنچنانی! موهایشان مثلا یک متر بالاتر از سرشان است، انگار با ادیسون دست داده اند یا مثلا هر روز برق می گیردشان بعد از خانه بیرون می آیند.

 اگر به بابک پیشنهاد کنند که به عنوان فروشنده در یک مغازه لوازم آرایشی کار کند، هیچ مخالفتی با این موضوع ندارد و به راحتی آن را قبول می کند: چرا قبول نکنم. لوازم آرایش برای خانم ها خیلی هم خوب هست. اصلا می گویم خانم ها اگر آرایش نکنند که اصلا نمی شود. زن هست و آرایشش.چند سال پیش بود که یکی از مجریان معروف مرد تلویزیون ایران، در یکی از برنامه هایش به ناگاه با ابروهایی تمیز شده ظاهر شد. بعد از آن هم می شد در گوشه و کنار، عکس هنرپیشگان مرد سینما یا تلویزیون را دید که پوست تیره رنگ و ابروهای به خط شده شان روی جلد مجلات خودنمایی می کرد. اگر آرایش کردن و ساعتها در جلوی آیینه به خود رسیدن، کاری بود که اغلب زنانه به حسابش می آوردند، این روزها پسرانی را هم می توان دید که برای بیرون رفتن از خانه از ساعتها قبل به تکاپو می افتند.
رفته رفته نمی توان آرایش را تنها مختص زنان دانست و مردان را هم باید به این جمع اضافه کرد.شرکت های تولیدکننده لوازم آرایشی از مدتها پیش محصولات آرایشی ویژه مردان را هم روانه بازار کرده اند. در هر حال خانم ها باید از این به بعد به یاد داشته باشند که در هنگام خرید کرم های ضدچروک، ژل های دور چشم یا تونیک های ترمیم کننده پوست، حتما از فروشنده سوال کنند که آیا این محصول نسخه زنانه آن است یا مردانه.
منبع:ابتکار

   + بهروز فردین - ۱:۳۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۳٠ فروردین ۱۳۸۸

ازدواج پردرامد ترین مانکن دنیا


پردرآمدترین مانکن دنیا ازدواج کرد همراه با عکس www.miadgah.org

ژیسل بوندچن، سوپرمدل مشهور برزیلی با تام بردی ستاره مشهور فوتبال ازدواج کرد.
مراسم ازدواج آنها روز 26 فوریه(8 اسفند) در کلیسای سانتا‌مونیکا در کالیفرنیا برگزار شد. عروس پیراهنی از دلچه و گابانا پوشیده بود.
 

 پردرآمدترین مانکن دنیا ازدواج کرد همراه با عکس www.miadgah.org


این سوپرمدل 28 ساله از سال 2006 با تام بردی ارتباط داشت.
مجله فوربز ماه می سال گذشته، بوندچن را با درآمد سالیانه 35 میلیون دلار به عنوان پردرآمدترین مانکن دنیا معرفی کرد.

   + بهروز فردین - ۳:٠٢ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٥ فروردین ۱۳۸۸

روانشناسی انگشتان

- فرد خوددار:
اگر شخصی دستهایش را پشت کمر قفل کند، نشان می‌دهد که خود را به شدت کنترل کرده است‌. در این حالت او سعی دارد خشم یا احساس ناامیدی را از خود دور کند.

2 - حالت تدافعی‌:
اگر انگشتان دستها به بازو گره خورده باشد نشان دهنده حالت تدافعی در برابر حمله‌ای غیر منتظره و ناگهانی یا بی‌میلی برای تغییر چهره شخص است‌. اگر انگشتها مشت شده باشند، حالت بی میلی شدیدتر است‌.

3 - متفکر:
گره کردن دستها به دسته‌های صندلی نشان می‌دهد که شخص سعی دارد احساس خود را مهار کند. اما قفل کردن قوزک پاها به یکدیگر حالت تدافعی است‌. این حالت بیشتر در مسافران مضطرب هواپیمای هنگام پرواز و فرود آن دیده می‌شود.

4 ـ دقت‌:
وقتی شخص انگشت سبابه را روی صورت و بقیه دستش را به صورت گره کرده در پایین صورتش قرار می‌دهد یعنی که با دقت است‌. این حالت نشان می‌دهد که شخص بادقت زیاد به صحبت‌های شما گوش می‌دهد و یک یک کلمات شما را می‌سنجد و در چهره او حالتی انتقادی به چشم می‌خورد.

5 - بدگمان‌:
انگشتهای گره شده زیر چانه و نگاه خیره نشان دهنده حالت تردید و دودلی است‌. او به صحبت‌های شما و صحت گفته‌هایتان تردید می‌کند. در این حالت ممکن است آرنج روی میز قرار گرفته باشد.

6 - بی‌گناه‌:
دستهایی که روی سینه قرار گرفته باشد، بهترین نمونه برای نشان دادن و حالت بی‌گناهی و درستکاری است‌. این حالت اثر باقیمانده از شکل سوگند خوردن است که دست را روی قلب قرار می‌دهند.

7 - مطمئن‌:
این حالت دستها در مردها نشان می‌دهد که به آنچه که می‌گویند اعتقاد و اعتماد کامل دارند و در خانمها کمتر دیده می‌شود. خانمها هنگامی که دست خود را به کمر می‌زنند نشان می‌دهند که به آنچه می‌گویند اطمینان دارند.

8 - مرموز:
دستهای به هم مشت شده زیر چانه نشان می‌دهد که شخص نظریاتش را پنهان می‌کند و به شما اجازه می‌دهد به صحبت خود ادامه دهید، تنها هنگامی که حرفهایتان پایان یافت به شما و نظریات شما حمله خواهد کرد.

9 - ظاهر ساز:
او آرام به نظر می‌رسد اما این آرامش پیش از توفان است‌. این حالتی است که بیشتر رؤسا به خود می‌گیرند تا خود را به گونه‌ای به زیردستان نزدیک کنند و در عین حال جاذبه آنها نیز کم نشود.

10 - آماده و موفق‌:
قرار دادن پاها روی هر چیز (روی صندلی‌، میز، سکو و... نشانه حالت مالکیت است‌... در یک میز گرد تنها رئیس اجازه دارد چنین حالتی داشته باشد و آرامش خود را نشان دهد.)

11 - اعتماد به نفس‌:
تکیه زدن به صندلی در حالتی که دستها پشت سر قفل شده نشان دهنده اعتماد به نفس قوی است‌. اگر شخصی در این حالت صحبت می‌کند به گفته‌های خود اعتماد دارد و اگر به صحبت‌های شما گوش می‌دهد به خود زحمت ندهید، او خود همه ماجرا را می‌داند!

   + بهروز فردین - ٢:٥۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٥ فروردین ۱۳۸۸

گوگل


یادآور این نکته است که جهان چقدر سریع پیشرفت می کند. هم اکنون گوگل جواب سوال شما را با چه سرعتی می دهد؟
کمی متفاوت فکر کنید. اگر پنجاه سال پیش گوگل وجود داشت چه شکلی بود؟ احتمالا شرکت گوگل کارت هایی را در باجه های پست و فروشگاه ها قرار می داد. شما یکی از کارت ها را بر می داشتید و سوال خودتان را روی آن می نوشتید. تمبر می چسباندید و ارسال می کردید.

روی کارت نوشته شده «لطفا برای دریافت نتایج 30 روز صبر کنید!» یک ماه بعد پاکت بزرگی حاوی اسناد و عکس هایی در مورد سوال، درب منزل به شما تحویل داده می شد.

موضوع عجیب به نظر می رسد. شاید به نظر جالب یا طنز بیاید. اما یادآور این نکته است که جهان چقدر سریع پیشرفت می کند. هم اکنون گوگل جواب سوال شما را با چه سرعتی می دهد؟منبع:نارنجی

  ادامه مطلب  
   + بهروز فردین - ٢:٤۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٥ فروردین ۱۳۸۸

این مطلبو یکی برام میل کرده قضاوت با خودتون


خانم ها مثل رادیو هستند. هر چی می خواهند می گویند ولی هر چه بگو یی نمی شنوند.
خانم ها مثل شبکه اینترنت هستند، از هر موضوعی یک فایل اطلاعاتی دارند

خانم هامثل چسب دوقلو هستند، اگر دستشان با گوشی تلفن مخلوط شد, دیگر باید سیم را برید

خانم ها مثل موتور گازی هستند، پر سر و صدا , کم سرعت , کم طاقت

خانم ها مثل رعد و برق هستند، اول برق چشمهاشون می رسه , بعد رعد صداشون

خانم ها مثل لیمو شیرین هستند، اول شیرین و بعد تلخ می شوند

خانم ها مثل موبایل هستند، هر وقت کاری مهم پیش می آید در دسترس نیستند

خانم ها مثل گچ هستند، اگر چند دقیقه مدارا کنید آنچنان سخت می شوند که هیچ شکلی نمی گیرند

خانم ها مثل کنتور برق هستند، هر چند سالی یکبار سن آنها صفر می شود

خانم مثل فلزیاب هستند، هرگاه از نزدیکی طلافروشی رد می شوند عکس العمل نشان می دهند

اگه تیپ بزنیم بریم سر کار، میگن ببینم با کی قرار داری؟

اگه لباسهای معمولی بپوشیم، میگن تواصلا' سلیقه نداری

اگه زیاد بگیم دوستت دارم، میگن باز چه نقشه ای تو سرته

اگه نگیم دوستت دارم، میگن پای کسه دیگه ای وسطه

اگه زیاد بهشون زنگ بزنیم، میگن به من اعتماد نداری

اگه زنگ نزنیم، میگن انگار سرت خیلی شلوغه

اگه تو خونه زیاد بخندیم، میگن دیونه شدی

اگه کم بخندیم، میگن بخت النحس

اگه شام بخواهیم، میگن فقط فکر شکمشه

اگه شام نخواهیم، میگن ذلیل مرده شام با کی کوفت کردی!

شما بگین ما چیکار کنیم؟

 

   + بهروز فردین - ٢:۳٢ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٥ فروردین ۱۳۸۸

طلاق های جنجالی سینما از دختر لر تا .................


روح‌انگیز سامی‌نژاد/همسرش

1-ماجرا از اولین فیلم ناطق سینمای ایران یعنی «دختر لر» به کارگردانی عبدالحسین سپنتا و اردشیر ایرانی شروع شد. با ساخت این فیلم و نمایش آن در سال 1312 یک طلاق واقعی اتفاق افتاد. این فیلم آن‌قدر برای ایرانی‌ها جذاب بود که به مدت 3سال در سینماهای تهران و شهرستان‌ها نمایش داده شد و به عنوان پرفروش‌ترین فیلم زمان خودش انتخاب شد. اما خانواده بازیگر زن این فیلم، روح‌انگیز سامی‌نژاد که از حضور او در این فیلم ناراضی بودند، او را طرد کردند و همسرش هم او را طلاق داد.

این اولین طلاق یک چهره سینمایی در تاریخ سینمای ایران است؛ اتفاقی که سال‌های بعد کمی شایع‌تر شد و به یکی از ویژگی‌های زوج‌های سینمایی، به خصوص در دوران قبل از انقلاب، بدل گشت.

با پیروزی انقلاب و آغاز دوران جدید سینمای ایران، طلاق‌ زوج‌های سینمایی هم کمتر شد و الان خیلی از زوج‌های سینمایی را می‌توان مثال زد که سال‌هاست با خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می‌کنند.


سوسن تسلیمی/داریوش فرهنگ

2-سی و پنج سال پیش، داریوش فرهنگ آدم خیلی معروفی بود و سوسن تسلیمی را کسی نمی‌شناخت، اما پس از ازدواج و در سال‌های دهه شصت، ماجرا برعکس شد و تسلیمی شهرتی فراوان پیدا کرد. در این سال‌ها اگرچه داریوش فرهنگ فیلمساز بود و بعضی کارهایش خیلی مطرح شد، اما حضور ثابت تسلیمی در فیلم‌های بهرام بیضایی، این بازیگر هنرمند را به اوج رساند. این دو که از طریق گروه تئاتر پیاده با همدیگر آشنا شده بودند، پس از مدت‌ها زندگی مشترک سرانجام فرصت پیدا کردند تا در فیلم «شاید وقتی دیگر» ساخته بهرام بیضایی، نقش زن و شوهر را بازی کنند. تسلیمی، پس از این فیلم، به همراه فرزندش عازم سوئد شد و امروز یکی از چهره‌های سرشناس تئاتر سوئد است. اما داریوش فرهنگ مانده و فیلم‌سازی و بازیگری را تا امروز ادامه داده است.


خسرو شکیبایی/تانیا جوهری

3-شاید خیلی‌ها ندانند که شکیبایی در دهه 40 کار خودش را با دوبلوری شروع کرد و پس از ناکامی در این رشته به تئاتر رفت و سال‌ها گذشت تا دوباره با فیلم «خط قرمز» مسعود کیمیایی به سینما بازگشت. تانیا جوهری هم در همان سال‌های دهه 50 بازیگر تئاتر بود. این رابطه که منجر به ازدواج شد، چندان خبرساز نبود؛ چون هیچ یک از این دو، آدم‌های معروفی نبودند و در سال‌های بعد در حرفه‌شان سرشناس شدند. شکیبایی کماکان یکی از بازیگران محبوب و سرشناس سینمای ایران است اما تانیا جوهری در سال‌های اخیر بسیار کم‌کار شده است. جالب است که مشهورترین فیلم شکیبایی یعنی«هامون»، داستان مرد روشنفکری است که تمایلی برای جدایی از همسرش ندارد اما زن و خانواده‌اش اصرار دارند که این جدایی هر چه زودتر اتفاق بیفتد.


آیدین آغداشلو/شهره آغداشلو

4-آیدین آغداشلو که نقاش، طراح، گرافیست و نویسنده‌ای تواناست، سال‌ها قبل، پس از یک ازدواج ناموفق و در حالی که دختری به نام تارا داشت، با شهره آغداشلو ازدواج کرد. شهره در فیلم‌های علی حاتمی (سوته‌دلان) و عباس کیارستمی (گزارش) بازی کرده بود و با تحسین مواجه شده بود و کم‌کم داشت به بازیگری توانا تبدیل می‌شد. شهره آغداشلو که با بازی در فیلم «خانه‌ای از شن و مه» و نامزدی اسکار، امروزه یک بازیگر معتبر در عرصه جهانی است، از آیدین جدا شد و مجددا ازدواج کرد و خدا دختری به او داده که ظاهرا آن هم اسمش تارا است. شهره آغداشلو در تمام گفت وگوهایش همواره از آیدین آغداشلو به عنوان کسی یاد کرده است که دوران سعادتمندی را با هم سپری کردند؛ بر خلاف عادت بسیار زشتی که خیلی‌ها دارند و پس از جدایی، با لحنی زننده درباره همسر سابقشان صحبت می‌کنند. ظاهرا نه ازدواج و نه جدایی این دو، در مسیر پیشرفت حرفه‌ای‌شان هیچ تاثیری نگذاشته و هر دو همچنان از چهره‌های فعال در حیطه کاری خود هستند.


ابوالفضل پورعرب/ آناهیتا نعمتی

5-زمانی که ابوالفضل پورعرب با آناهیتا نعمتی ازدواج کرد، بازیگر بسیار معروفی بود. او محبوبیتش را که با بازی در فیلم «عروس»، ساخته‌ی بهروز افخمی، به دست آورده بود؛ تا سال‌ها حفظ‌کرد.

از آن طرف، آناهیتا نعمتی تازه با فیلم خوش‌ساخت «هیوا»، ساخته‌ی رسول ملاقلی‌پور، وارد سینما شده بود و به عنوان یک چهره جوان و بااستعداد، اول راه بود. از این ماجرا حدود 8 سال می‌گذرد. ابوالفضل پورعرب از آن زمان، سیر نزولی را در کارش تجربه کرد و آناهیتا نعمتی هم در حاشیه‌ی سینمای ایران به کار خود ادامه داد.

حالا این روزها پس از سال‌ها جدایی این زوج هنرمند، هم آناهیتا نعمتی دوباره به سینمای جدی بازگشته و هم ابوالفضل پورعرب در تلویزیون پرکارتر شده است.


بابک ریاحی پور/مهتاب کرامتی

6-بابک ریاحی پور یکی از معروف‌ترین نوازنده‌های ایرانی با ساز تخصصی گیتار باس است و در زمینه موسیقی راک فعالیت می‌کند. او در آلمان موسیقی را آموخته، آن را در ایران ادامه داده و با خواننده‌هایی مثل محمد نوری و گروه‌هایی مثل اوهام و آویژه که نوعی موسیقی تلفیقی را دنبال می‌کرد‌ه‌اند، همکاری داشته است.

مهتاب کرامتی از سال 1377 با بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» پایش به سینمای ایران باز شد.

جالب این که ریاحی پور زودتر از کرامتی به سینما آمده بود. او در سال 1374 برای موسیقی فیلم «فاتح» نوازندگی کرده بود؛ کاری که بعدها ریاحی پور کمتر سراغ آن رفت. ولی مهتاب کرامتی با جدیت، حضور در سینما و تلویزیون را ادامه داد و رشد کرد و خیلی زود به ستاره سینمای ایران تبدیل شد. حالا مهتاب کرامتی تنها زندگی می‌کند و علاوه بر بازیگری و فعالیت در یونیسف، در یک موسسه طراحی و تولید لباس هم حسابی مشغول ست.


نیما بانکی/ لیلی رشیدی

7-خانم رشیدی سوای این که دختر احترام‌السادات برومند و داود رشیدی است و از بچگی در محافل هنری بزرگ شده، بازیگر خوبی هم هست. بیشتر ما او را با «مادرخانمی زی‌زی‌گولو» می‌شناسیم. اما بعضی‌ها شاید بولتن جشنواره فیلم کودک را به یاد بیاورند که عکس‌های کودکی او را در کنار لیلا حاتمی به چاپ رسانده بود. این دو لیلی و لیلای محبوب، از کودکی همبازی بوده‌اند؛ هرچند بعدها، لیلی یک چهره تلویزیونی شد اما لیلا یک ستاره سینما.

لیلی رشیدی همسر پیشین نیما بانکی است که به اندازه رشیدی مشهور نیست اما در عکاسی استعداد داشت و رفته‌رفته در کارش به موفقیت دست پیدا کرد تا این‌که امروزه به چهره‌ای مطرح در عالم تبلیغات تبدیل شده است. نیما بانکی را اگر از «پراید تهران یازده» به یاد نداشته باشید، در آگهی‌های سامسونگ با لباس برزیل، یا با کت و شلوار در حالی که پایش را از قاب ال‌سی‌دی بیرون گذاشته، دیده‌اید. حاصل زندگی مشترک این دو، پسری است که با مادرش پیش خانواده رشیدی زندگی می‌کند.


یوسف مرادیان / سارا خویینی‌ها

8- همین اواخر بود که از سارا خویینی‌ها فیلم پر حرف و حدیث «نقاب» اکران شد که داستانش درباره سوء استفاده‌های متقلبانه از موضوع ازدواج بود. چندی پیش از تلویزیون هم سریالی پخش می‌شد که داستانش درباره سیاوش و رستم شاهنامه بود و نقش سیاوش را مرادیان بازی می‌کرد.

خویینی‌ها در «معصومیت از دست رفته» هم بازی خوبی داشت اما نقشی که مرادیان در «سربازهای جمعه» بازی کرد، به هر دلیل، آن قدر کوتاه شد که اصلا به چشم نیامد. این دو بازیگر که زمانی با یکدیگر زیر یک سقف زندگی می‌کردند، سرانجام از هم جدا شدند و امروزه به فعالیت قبلی‌شان که همان بازیگری در سینما و تلویزیون است ادامه می‌دهند؛ از جمله خویینی‌ها که چهره‌اش را در نقش اصلی «بی‌صدا فریاد کن» حتما دیده‌اید.

 
فریبرز عرب نیا/آتنه فقیه نصیری/ عسل بدیعی

9-این 3 بازیگر، معروف‌تر از آن هستند که بخواهیم معرفی‌شان کنیم. فریبرز عرب‌نیا به ترتیب با آتنه فقیه‌نصیری و عسل بدیعی ازدواج کرد و از آن‌ها جدا شد.

عرب‌نیا که اغلب، او را با بازی‌های چشمگیرش در فیلم‌های مسعود کیمیایی، مانند«سلطان» و «ضیافت»، به خاطر می‌آورند، در فیلمی با موضوع طلاق نیز ایفای نقش کرده است. او در این فیلم (هزاران زن مثل من)، از همسرش (نیکی کریمی) جدا شده و مانع احقاق حق او برای تصاحب بچه می‌شود. آتنه فقیه‌نصیری نیز که در فیلم‌ها و سریال‌های متعددی ایفای نقش کرده است، با بازی خوبش در نقش «خاله سارا» در یک سریال تلویزیونی، نگاه‌ها را به خود متوجه کرد. درخشش عسل بدیعی نیز از بازی در فیلم «بودن یا نبودن»، ساخته‌ی کیانوش عیاری، شروع شد. 

 

   + بهروز فردین - ٤:۱۱ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸۸

شیک ترین بازیگر مرد سینمای ایران کیه ؟

خوش‌پوش‌ترین بازیگر مرد سینمای ایران کیست؟www.miadgah.org

در پی نظر سنجی سایت دوخت؛ درباره خوش‌پوش‌ترین بازیگر مرد سینمای ایران سرانجام در یک رقابت بسیار نزدیک  «بهرام رادان» به عنوان شیک‌پوش‌ترین بازیگر مرد ایرانی شناخته شد.

در این نظر سنجی از خوانندگان پرسیده‌شده بود : «به نظر شما شیک‌پوش‌ترین بازیگر مرد ایرانی در حال حاضرچه کسی‌ست؟» و گزینه‌ها شامل این بازیگران می‌شدند:  محمدرضا فروتن، محمدرضا گلزار، بهرام رادان، مهران مدیری، پارسا پیروزفر، پژمان بازغی، امین حیایی، شهاب حسینی، حامد کمیلی و حمید گودرزی. همچنین گزینه‌ای تحت عنوان « بازیگر مورد نظر من در گزینه‌های بالا نیست» تا چنانچه بیش از ده درصد آرا به این گزینه تعلق گرفت نظر سنجی مجددا با گزینه‌های بیشتری طراحی شود.


سرانجام پس از 20 روز رای‌گیری و در حالی که نتایج آرا چندین بار تغییر کرد، رای‌های داده شده به این ترتیب به بازیگران فوق تعلق گرفت:


محمدرضا فروتن 2 درصد آرا
محمدرضا گلزار 15 درصد آرا
بهرام رادان 25 درصد آرا
مهران مدیری 2 درصد آرا
پارسا پیروزفر 21 درصد آرا
پژمان بازغی 1 درصد آرا
امین حیایی 2 درصد آرا
شهاب حسینی 3 درصد آرا
حامد کمیلی 3 درصد آرا
و حمید گودرزی 23 درصد آرا.


همچنین به گزینه‌ی «بازیگر مورد نظر من در گزینه‌های بالا نیست» 3 درصد آرا تعلق گرفت که نشان می‌داد با اضافه نمودن هر یک از بازیگران دیگر به این لیست، تغییر چندانی در نفرات بالایی به وجود نمی‌آمد.

این در حالی است که در هفته نخست محمدرضا گلزار با 29 درصد آرا ، حمید گودرزی با 25 درصد آرا و بهرام رادان با 18 درصد آرا در رتبه‌های اول تا سوم بودند؛ اما در نهایت اکثریت نسبیِ شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی بهرام رادان را در جایگاه اول، حمید گودرزی را در جایگاه دوم و پارسا پیروزفر را در جایگاه سوم قرار دادند.

از نکات جالب و پیش‌بینی نشده در این نظرسنجی، سقوط محمدرضا گلزار، بازیگر و سوپرمدل بسیار خوش‌چهره‌ی سینمای ایران به رتبه‌ی چهارم و حتی پس از پارسا پیروزفر است.


پارسا پیروزفر هم که یکی دیگر از بازیگران بسیار خوش‌چهره و جذاب ایرانی است، علی‌رغم آنکه سال‌های اخیر در سینما و تلویزیون کمتر ظاهر شده‌است در رتبه‌ سوم قرار دارد.

خوش‌پوش‌ترین بازیگر مرد سینمای ایران کیست؟www.miadgah.org


ولی به هر حال بهرام رادان بازیگر توانا و خوش‌چهره‌ی سینمای ایران در جایگاه اول قرار گرفت و به عنوان شیک‌پوش‌ترین بازیگر مرد سینمای ایران در حال حاضر شناخته شد. رادان تا کنون چند بار به عنوان مدل (مانکن) تبلیغاتی مورد استفاده قرار گرفته است که شاید جالب‌توجه‌ترین مورد، استفاده از وی برای تبلیغ تی‌شرت‌های نیمانی (مسعود بهنود) بوده باشد.

   + بهروز فردین - ٤:٠٠ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸۸

این جوریاس

11سوء تفاهم دخترانه (طنز)

سوء تفاهم های دخترانه

1. روز اول که دیدمش بدجوری بهم خیره شده بود.

بعداً فهمیدم که چشماش چپه و داشته پیکان 57 رینگ اسپرت دو متر اونور تر رو نگاه میکرده!

2. یه آه از ته دل کشید.

بعداً فهمیدم که آه نبوده و آسم داره.

3. بهش یواشکی یه لبخند زدم، ولی اون قیافه جدی مردونش رو عوض نکرد. این خودداریش واسم خیلی جذاب بود.

بعداْ فهمیدم که خودداری نبوده، بلکه تاحالا تو کف اون پیکان 57 بوده و تازه متوجه من شده بود!!

4. آروم و با عشوه اومدم جلوش، دیدم تند تند داره بهم چشمک میزنه. کارش به نظرم با مزه اومد.

بعداً فهمیدم که تیک داره و پلک زدنش دست خودش نیست.


5. اومد یه چیزی بگه ولی از بس هول شده بود، به تته پته افتاده بود.

بعداً فهمیدم این بشر خدادادی هول هست و لکنت زبون داره.

6. سرش رو از شرمش انداخت پایین و گفت س س س سلام.

بعداً فهمیدم از شدت شرمش نبوده و میخواسته من دندونهای زردش رو نبینم.

7. بعد از یک سری اسم و فامیل بازی، ازم پرسید آخرین کتابی که خوندی اسمش چیه!؟ گفتم:

اَ...اَ...یادم نیست. گفت: چه جالب، نویسندش کیه!؟ از این تیکه بامزش خندم گرفت.

بعداً فهمیدم که تیکه نبوده و بیچاره چیزی به اسم IQ اصلاْ نداره.

8. بوی عطرش بدجوری مستم کرده بود.

بعداً فهمیدم بوی عطر نبوده، بلکه ...

9. بهم گفت بیا یه کم قدم بزنیم. این حرفش خیلی به نظرم رمانتیک بود.

بعداً فهمیدم شاش داشته و میخواسته به سمت توالت عمومی حرکت کنیم.

10. ازش پرسیدم دانشگاه میری؟ گفت آره، مدرسمون تو دانشگاهه! از این شوخ طبعیش خیلی خوشم اومده بود.

بعداً فهمیدم که اصلاً هم شوخ طبع نیست و منظورش مدرسه افراد استثنایی توی دانشگاه شهید بهشتی بوده!

11. بهش گفتم داره دیرم میشه. گفت اگه میشه شمارت رو بده که بهت زنگ بزنم، من هم دادم و اون هم شماره رو زد تو مبایلش. ولی هیچوقت زنگ نزد!

 

بعداً فهمیدم کادوی تولد 30 سالگیش یه موبایل اسباب بازی بوده که همه جا با خودش میبردتش!

   + بهروز فردین - ۳:٥۱ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸۸

نقاشی با حروف لاتین همه این ها نقاشی های خودمه اخ اخ دماغ دراز شد وای

نقاشی

حروف انگلیسی

عکس جالب

   + بهروز فردین - ۳:٤٠ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸۸

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور دستگیر شد !

 

خبر:
عادل فردوسی پور معروف به عادل نود و باندش که قصد بر اندازی ورزشی را داشتند متلاشی شد!
مدیر شبکه سه فعالیت عادل فردوسی پور در آن شبکه را تکذیب کرد!
یک منبع آگاه:عادل فردوسی پور مدارک محرمانه تیم ملی را در اختیار آمریکا قرار می داد!
عادل فردوسی پور در راه زندان به دلیل سرما خوردگی درگذشت!

   + بهروز فردین - ۳:۱٧ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٢ فروردین ۱۳۸۸

این مرتاض هندی فلفل تند خورده اونوقت دهنش آتیش گرفته

   + بهروز فردین - ٩:۱٥ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٩ فروردین ۱۳۸۸

بدون شرح

این عکسو سایت ورزشی  بی بی سی  شکار کرده

معلوم نیست این کشتی  فوتباله  والیباله  چیه  اگه شما فهمیدید به من هم بگید

   + بهروز فردین - ٩:۱٠ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٩ فروردین ۱۳۸۸

به حکم پیشوایم سید محمد خاتمی از تو حمایت می کنیم

اولین مصاحبه ی مطبوعاتی  میر حسین موسوی

 شرح کامل مصاحبه در ادامه ی مطلب

  ادامه مطلب  
   + بهروز فردین - ۸:٢٠ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٩ فروردین ۱۳۸۸

لطفا شما گول نخورید

مشخصات جدید عاملان سایت‏های مستهجن

منبع : تابناک

اطلاعات تکمیلی متهمان شبکه مضلین 2 شامل عکس متهمان ، مشخصات متهمان و خلاصه فعالیتشان در بخش معرفی شبکه مضلین دو قرار گرفت.

به گزارش گرداب، علت تاخیر در انتشار این اطلاعات هم همانطور که در خبرهای قبلی ذکر کرده بودیم تقارن با تعطیلات نوروز بود که به لطف خدا اطلاعات تکمیلی این متهمان هم منتشر شد.

ضمنا اطلاعات سایر شبکه ها و سایت ها نیز به مرور زمان در سایت مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سپاه پاسداران (گرداب) قرار خواهد گرفت.

 

1-متهم سعید.م با نام مستعار سیاوش حسین‌خانی :

 

مدیر شبکه بزرگترین سایت های مستهجن، ضددین و ضد امنیت فارسی‌زبان به نام ایران سـکس و با آدرس اصلی www.avizoon.com و حامی فنی و مالی سایت xpersia.com و biaclip.net و shahvatsara.com می باشد. نامبرده با حمایت فنی و مالی شرکت آمریکایی ... اقدام به راه‌اندازی سایت مذکور از سال 82 از کشور کانادا نموده است.

سایت مورد نظر با 3 بخش صفحات اصلی، تالارهای گفتگو و آپلود سنتر اختصاصی اقدام به ارائه محتوای مستهجن فارسی‌زبان در سطح بسیار وسیع نموده است.

سایت های مورد نظر اقدام به ترویج انواع بی‌بندوباری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوی فرهنگی نموده است.

سیاوش حسین‌خانی
اقدام به طراحی و اجرای سناریوی جذب و گزینش مدیر برای اداره این سایت نموده و از این طریق تعداد 20 مدیر اصلی با شرایط خاص را برای این سایت انتخاب و اقدام به مدیریت و توسعه محتوایی سایت‌های خود نموده است.لازم به ذکر است که شناسایی و گزینش مدیران این سایت ها با دقت و رعایت کلیه ملاحظات امنیتی از سوی وی صورت گرفته است.

نامبرده همچنین اقدام به ثبت دامین‌های مختلف برای عبور از فیلترینگ نموده و طرح جنگ با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران را در سایت‌های خود به اجرا درآورده است.
 
شبکه طراحی شده توسط متهم سعید.م با نام مستعار سیاوش حسین خانی با ایجاد ارتباطات خاص با شرکت آمریکایی ... که در امر ارائه خدمات هاست و دومین بسیار فعال بوده و به اکثر سایت های مستهجن، ضد دینی و ضد انقلابی فارسی زبان سرویس ارائه می نماید و خدمات قابل توجهی را از این شرکت دریافت نموده است که دارای پیشرفت قابل توجهی بوده است.
 
این شبکه با شناسایی، جذب و گزینش تعداد 20 مدیر اصلی و تعدادی مدیر میانی اقدام به گسترش فعالیت های خود در ترغیب کاربران ایرانی به تولید محتوای مستهجن فارسی زبان داشته و علاوه بر ارائه محتوای ضد اخلاقی محلی برای ارائه مطالب ضد دینی، توهین به اعتقادات اسلامی، اقدام بر علیه امنیت ملی از طریق فعالیت تبلیغی، راه اندازی جنبش های تحریم انتخابات، ارائه کتب ضاله و ضد دینی، پوشش اخبار ضد انقلاب،ترویج انواع بی بند و باری های اخلاقی با هدف قبح زدایی از مسائل ضد اخلاقی و فروپاشی بنیان های اجتماعی از این طریق ، عادی جلوه دادن روابط نامشروع، استحاله افکار کاربران ایرانی در خصوص اعتقادات اسلامی و ارائه خوراک فکری در پوشش مطالب مستهجن و ضد دینی و ... نموده است.

شبکه مورد نظر با جذب بیش از 300000 کاربر ثبت نام شده و تعداد بسیار زیادی کاربر ثبت نام نشده فعالیت می نموده است.
این شبکه با راه اندازی آپلود سنتر اختصاصی با ایجاد فضای مخصوص کاربران محتوی بیش از 15 گیگابایت تصاویر مستهجن و ضد دینی می باشد.این تصاویر به طرز بسیار ماهرانه ای در کنار هم قرار دارند به صورتیکه در میان تصاویر مستهجن و ضد اخلاقی تصاویر ضد دینی و توهین به معصومین و تصاویر اهانت به بزرگداشت مقام آن ها قرار دارند.
 
همچنین اعضاء فعال این سایت اقدام به تهیه کلیپ های مستهجن با هدف ترویج بی بند و باری های اخلاقی و پرداخت پول به تولید کنندگان این کلیپ ها در سطح کشور و انتشار آنها در سطح بسیار وسیع نموده اند.این کلیپ ها تا کنون حدود 3500000 بار دانلود شده اند.
 
سایت اصلی این شبکه (avizoon.com) روزانه به طور متوسط 25000 نفر بازدید داشته است.(این آمار با توجه به فیلتر بودن این سایت در داخل کشور می باشد.)
 
لازم به ذکر است که سرشبکه اصلی این شبکه (سیاوش حسین خانی ) دارای ارتباطاتی با برخی سازمان های خارجی داشته است که این موضوع در حال پیگیری می باشد.

 

قابل ذکر است که مدیران اصلی سایت ها اقدام به تهیه و انتشار مطالب مستهجن و ضد دین در سطح گسترده می نمودند.

 

2ـ عبدالمطلب ق. با نامهای مستعار عرفان و روزبه :
سن: 24 سال     محل تولد: چابهار     وضعیت تأهل: مجرد      تحصیلات: دانشجو در کشور هند     ساکن: پونا هند

 

نامبرده مدیر سایت مستهجن، ضددین و ضدامنیت ایکس پرشیا می‌باشد و ضمن تشکیل شبکه‌ای از مدیران اصلی و مدیران میانی اقدام به ایجاد محلی جهت طرح مباحث ضداخلاقی و ضددینی و تبلیغ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است.

 

 

3ـ لیلا ج. با نام مستعارلیلی‌نازه (lilinaze):

سن: 30 سال     محل تولد: تهران     وضعیت تأهل: متأهل    ساکن: آمریکا

وی فعالترین مدیر سایت مستهجن و ضد دینی آویزون با بیش از 40 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین می‌باشد. نامبرده نقش مهمی در انتخاب و گزینش مدیر برای بخشهای مختلف سایت داشته و تنها کسی است که بصورت حقیقی با سیاوش حسین‌خانی مسئول اصلی سایت آویزون ارتباط داشته است.

 

 

4ـ روح‌الله ل. با نام مستعار ساناز 2 (sanaz2):

سن: 30 سال     محل تولد: تهران     وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: دانشجو    ساکن: تهران

نامبرده مدیر سایت مستهجن بیا کلیپ (biaclip.net) بوده که اقدام به ارائه و پخش کلیپهای مستهجن ایرانی در این سایت نموده است. وی ضمن مدیریت سایت فوق‌الذکر در سمت مدیریت بخش داستانهای مستهجن و سکسولوژی سایت آویزون فعالیت داشته است. همچنین وی یکی از مدیران سایت شهوتسرا بوده است.

 

 

5ـ شهروز و. با نام مستعار شهروزخان:

سن: 26 سال    محل تولد: گرگان     وضعیت تأهل: مجرد     تحصیلات: دانشجوی حسابداری      ساکن: گرگان


 

نامبرده در سایتهای مستهجن و ضددین آویزون، بیا کلیپ و آیس بازی مدیر و یا از اعضای فعال بوده و در این سایتها تولید کننده و منتشر کننده کلیپهای مستهجن ایرانی با مضامین دوربین مخفی، همجنس‌بازی، دوجنسه‌ها و سکس کودکان و... بوده است. وی تنها در سایت آویزون 400 کلیپ مستهجن ایرانی منتشر کرده که این کلیپها در حدود سه میلیون و دویست هزار بار دانلود شده است که این مقدار خود بیانگر کمیت و کیفیت کار وی می‌باشد.

 

 

6ـ اصغر ر.ل.ع با نام مستعار امید (omid-hi):
 

سن: 39 سال    محل تولد: شیراز     وضعیت تأهل: مجرد     تحصیلات: ابتدایی     ساکن: شیراز

وی از مدیران اصلی سایت ضددین، ضد نظام و مستهجن آویزون و ایکس پرشیا می‌باشد که حدود 2000 تصویر با مضامین مستهجن در زمینه همجنس‌گرایی منتشر نموده است. از فعالیتهای دیگر وی نوشتن دهها مقاله پیرامون همجنس‌گرایی و موجه جلوه دادن این عمل می‌باشد. فعالیت اصلی وی ترویج همجنس‌گرایی در بین جوانان ایرانی بوده است.

 

 

7ـ مریم گ. با نام مستعار مریم (maryam jizjiz):

سن: 27 سال    محل تولد: یزد   وضعیت تأهل: متأهل    تحصیلات: دیپلم    ساکن: یزد


 

وی مدیر بخشهای همجنس‌گرایان زن و بخش طرفداران سکس خانوادگی و ضربدری و ادمین سایت ایران‌تکست بوده است که ارتباطات واقعی با اعضا بخصوص مدیران سایتهای مستهجن از جمله سایت آویزون و ایکس‌پرشیا داشته است. از جمله فعالیتهای دیگر وی جذب هزاران مخاطب به سایتهای مستهجن از جمله آویزون می‌باشد.

 

 

8ـ محسن ر. ق. با نام مستعار لاله 23 (lale23):

سن: 21 سال    محل تولد: شیراز    وضعیت تأهل: مجرد     تحصیلات: سوم دبیرستان     ساکن: شیراز


 

وی از مدیران برجسته سایت ایکس پرشیا و آویزون بوده است که با انتخاب نام دخترانه اعضای بسیاری را در این سایتها جذب نموده است. از جمله فعالیتهای وی ارائه فایلهای صوتی و مستهجن فارسی‌زبان در بخش پادکست سایت آویزون بوده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی مدیریت بخش سکسولوژی سایت آویزون می‌باشد.

 

 

9ـ ماشاءالله ک. با نام مستعار داریوش اِلون (daryush_alone):

سن: 31 سال    محل تولد: تهران    وضعیت تأهل: مجرد   تحصیلات: دیپلم     ساکن: تهران


 

وی از مدیران اصلی سایت ضددین و مستهجن آویزون بوده است که دارای ارتباطات زیادی با مدیران و اعضای این سایت می‌باشد. فعالیتهای وی در بخش انجمنهای گفتگوی سایت آویزون بسیار چشمگیر بوده و در حدود 8000 هزار پست با محتوای مستهجن و ضددین در این سایت می‌باشد.

 

 

10ـ هادی ع. با نام مستعار مهدی همه‌کاره (hamekare):
 

سن: 25 سال     محل تولد: مشهد     وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: دانشجو     ساکن: مشهد


 

وی با ثبت حدود 12000 پست حاوی محتوای مستهجن و ضددین تنها در سایت آویزون از اعضای فعال این سایت بوده که با رعایت تمام جهات امنیتی توسط اعضا و سایر مدیران ارتباطات تلفنی و حضوری بسیاری با این کاربران برقرار کرده است که نشان از کیفیت کار نامبرده می‌باشد. نامبرده مبتکر ایجاد گروههای چند نفری در سایت آویزون بوده و محیطی جذاب برای فعالیت دیگر کاربران ایجاد می‌نموده است.

 

 

11ـ رضا ت. با نام مستعار کامران منفرد (kamran747):

سن:  36 سال    محل تولد: مشهد      وضعیت تأهل: مجرد     تحصیلات: دیپلم      ساکن: مشهد


 

وی از مدیران سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن آویزون و ایکس‌پرشیا بوده است. نامبرده با ارسال حدود9000 پست با محتوای مستهجن و ضددین در سایت آویزون و صرف وقت بسیار موفق به مدیریت سایت و ارتباط با سایر مدیران و اعضا گردیده بود. همچنین وی با وجود رعایت جهات امنیتی توسط مدیران سایت آرشیو کاملی از تصاویر تمامی اعضای فعال این سایتها تهیه نموده بود.

 

 

12ـ اسماعیل م.ا. با نام مستعاراِما (ema):

سن: 22 سال     محل تولد: مشهد    وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: دیپلم      ساکن: مشهد


 

وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضددین آویزون بوده است. نامبرده همچنین مدیر بخش داستانهای مستهجن ایرانی این سایت بوده که در این بخش حدود 180 عنوان داستان مستهجن ارسال کرده است. از دیگر فعالیتهای وی دریافت داستانهای مستهجن ایرانی دیگر کاربران و ویرایش و انتشار آنها در سایت می‌‌باشد. این داستانها اغلب با مضامین ترویج رابطه نامشروع با محارم و ... که بعضاً شامل داستانها بلند بالغ بر 100 صفحه بوده است.

 

 

13ـ هانیه ک. با نام مستعار ستاره (setareh):

سن: 23 سال    محل تولد: تهران    وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: دانشجوی صنایع     ساکن: تهران


 

وی از مدیران برجسته سایت ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایکس‌پرشیا می‌‌باشد. بخشهایی که وی در آنها مدیریت می‌کرده است شامل بخش داستانهای مستهجن، دوست‌یابی مستهجن و طنز مستهجن می‌باشد. از دیگر فعالیتهای وی ایجاد آدرسهای آئینه برای سایتهای مستهجن فارسی جهت عبور از فیلترینگ بوده است. همچنین نامبرده اقدام به ارسال مطالب آموزشی روابط مستهجن برای اعضای سایت ایکس پرشیا می‌نموده است.

 

 

14ـ امیر ح. با نام مستعار امین  (amin23):

سن:  36 سال    محل تولد: تهران     وضعیت تأهل: متأهل     تحصیلات: لیسانس     ساکن: تهران


 

نامبرده مدیر کل انجمنهای سایت ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایکس پرشیا بوده است. وی حدود 19000 پست حاوی محتوای مستهجن و ضددین با موضوعات سکسولوژی، اهانت به مسئولین نظام و... در سایت ایکس پرشیا ایجاد نموده است. نامبرده همچنین نقش مهمی در بروزرسانی سایت ایکس پرشیا داشته است.

 

 

15ـ محمد سعید ن.م. با نام مستعار سعید (rolsroys):

سن: 47 سال    محل تولد: شیراز    وضعیت تأهل: متأهل   تحصیلات: فوق‌دیپلم    ساکن: شیراز


 

نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایکس‌پرشیا و آویزون بوده است. وی با ارسال مجموعاً 27000 پست حاوی محتوای ضددین و مستهجن در سایتهای ایکس پرشیا و آویزون نقش بسیار زیادی در جذب و استمرار حضور کاربران در این سایتها داشته است و ارتباطات خوبی با سایر کاربران و مدیران سایتهای فوق داشته که بعضاً منجر به ارتباط حضور با آنها شده است.

 

 

16ـ جواد ع.ی.م. با نام مستعاررؤیا (rfa):

سن: 29 سال    محل تولد: شاهرود    وضعیت تأهل: مجرد   تحصیلات: لیسانس     ساکن: شاهرود


 

وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضددین و ضدانقلاب ایکس‌پرشیا بوده است. بخشهایی که وی مدیریت می‌کرده شامل داستانهای مستهجن فارسی و انگلیسی، عکسهای مستهجن ایرانی و خارجی، خاطرات و داستانهای مستهجن، معرفی سایتها و وبلاگهای مستهجن، فیلترشکن و بخش مطالب طنز مستهجن بوده است. فعالیت دیگر وی نگارش داستانهای مستهجن در این سایت بوده است. نامبرده همچنین یکی از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد.

 

 

17ـ شهاب ح. با نام مستعار شهاب (redneck):

سن: 19 سال   محل تولد: تهران    وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: دیپلم     ساکن: تهران


 

نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایکس پرشیا و آویزون بوده است. همچنین وی مدیر بخش تصاویر مستهجن سایت ایکس پرشیا بوده و ارتباطات حضوری زیادی با مدیران و اعضای فعال این سایتها داشته است.

 

 

18ـ تولی ق. با نام مستعار طلا (icy-ice):

سن: 24 سال     محل تولد: کرج    وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: لیسانس زبان فرانسه     ساکن: کرج

نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن آویزون و ایکس‌پرشیا بوده است. وی با ارسال حدود 15000 پست با هشت اکانت در سایتهای فوق نقش مهمی در ترویج نگرش و نگاه مستهجن به مقوله‌های اجتماعی داشته است. آرشیو کامل بدست آمده از وی مشتمل بر انواع کلیپهای مستهجن ایرانی و خارجی بوده است که نامبرده اقدام به انتشار آنها در سایتهای آویزون و ایکس پرشیا می‌نموده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی ایجاد فضای بحث علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایتهای فوق بوده است.

 

 

19ـ مهناز ش. با نام مستعار عسل (asal tavahooom):

سن: 24 سال    محل تولد: تهران     وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: دیپلم    ساکن: تهران

نامبرده از اعضای فعال سایتهای ضددین، ضدنظام و مستهجن آویزون و ایکس‌پرشیا می‌باشد. وی همچنین دارای ارتباطات گسترده با مدیران و دیگر اعضای فعال این سایتها بوده که اغلب منجر به ارتباطات حضوری و روابط نامشروع گردیده است. نامبرده که خود اعتیاد به مواد مخدر نوین داشته، به تبلیغ این مواد در محیطهای گفتگوی اعضای سایتهای فوق می‌نموده است. وی با 6 اکانت کاربری و ایجاد حدود 2000 پست با محتوای مستهجن در سایت آویزون فعالیتهای چشمگیری داشته است.

 

 

20ـ نیما هـ . د. با نام مستعار (n1m4):

سن: 20 سال   محل تولد: تهران    وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: دانشجو    ساکن: تهران

نامبرده از مدیران اصلی سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد. وی در زمان فعالیت خود در این سایت حدود 4000 پست با محتوای مستهجن در بخش خاطرات ایجاد نموده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی نگارش و انتشار داستانهای بلند مستهجن بوده است و همچنین اکانت مشترکی با دیگر اعضا جهت درج داستانهای مستهجن در این سایت داشته است.

 

 

21ـ علیرضا م. با نام مستعار کول‌مونا (cool mona):

سن: 20 سال    محل تولد: تهران   وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: دیپلم   ساکن: تهران

نامبرده از مدیران سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد. وی دارای 9 اکانت در این سایت بوده و بوسیله آنها حدود 15000 پست با محتوای مستهجن ارسال کرده است. وی با معرفی خود به عنوان یک دختر و اعتمادسازی در بین اعضا و دریافت عکس و فیلمهای خصوصی و خانوادگی ایشان اقدام به انتشار آنها در سایت آویزون می‌نموده است.

 

 

22ـ حسین ع. با نام مستعار شَبرو (shabro) :

سن: 26 سال     محل تولد: تهران    وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات:  دیپلم    ساکن: تهران

نامبرده از مدیران سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد. از جمله فعالیتهای وی با 4 اکانت کاربری شامل انتشار مضامین و دست‌نوشته‌های عناصر خودفروخته ضدنظام، فعالیتهای گسترده ضدنظام، استفاده ابزاری از بستر پورنوگرافی برای القای باورهای ضدنظام مقدس جمهوری اسلامی و ضد دین بوده است. نامبرده همچنین پس از برقراری ارتباط با اعضای مؤنث سایت اقدام به روابط نامشروع با آنها می‌نموده است.

 

 

23ـ احسان م. با نام مستعار اِرا (era):

سن: 21 سال     محل تولد: گرگان    وضعیت تأهل:  مجرد     تحصیلات: دیپلم    ساکن: گرگان

نامبرده از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون بوده و اقدام به نگارش و انتشار گسترده داستانها و رُمانهای مستهجن می‌نموده است. همچنین وی اقدام به ارتباط‌گیری با خوانندگان لُس‌آنجلسی برای تبلیغ داستانهای خود کرده است.

 

 

24ـ مریم ف. با نام مستعار نقره (noghre_seranza) :

سن: 26 سال    محل تولد: تهران    وضعیت تأهل: مجرد    تحصیلات: لیسانس    ساکن: تهران

نامبرده از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون بوده است. همچنین وی دارای ارتباطات گسترده با مدیران سایت بوده که این ارتباطات بعضاً بهروابط نامشروع منجر گردیده است. وی جهت گسترش فعالیتهای خود در این سایت 5 اکانت کاربری ایجاد نموده و در آنها فعالیتهای مستهجن داشته است.

 

 

25ـ موسی ح. با نام مستعار (beny_wax):

سن: 19 سال    محل تولد: تهران    وضعیت تأهل: مجرد   تحصیلات: دانشجو    ساکن: تهران

نامبرده از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد. یکی از مهمترین فعالیتهای وی تبدیل محتویات سایت (فیلم، عکس، داستان) به فُرمت قابل استفاده در تلفن همراه و تبلیغ و انتشار آنها بوده است. وی در حدود 3000 پست با محتوای مستهجن در سایت فوق ایجاد نموده که اغلب آنها داستانهای مستهجنی بوده که خود وی اقدام به نگارش آنها کرده است.

 

 

26ـ داریوش آ. با نام مستعار داریوش آقا (dariush agha):

سن: 54 سال     محل تولد: تهران    وضعیت تأهل: متأهل      ساکن: آمریکا

نامبرده که از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضد نظام و مستهجن ایکس پرشیا و آویزون بوده است با ایجاد ادبیات جدید در زمینة هرزه‌نگاری بخصوص با اعضای مؤنث سایت و جذب آنها و فعالیت چشمگیر و مستمر در فضای چت اقدام به جذب بسیاری از کاربران برای سایتهای فوق نموده است.

   + بهروز فردین - ٢:۱۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸

فروش گسترده ی تصاویر یوس ف و زلیخا در کشور های عربی

فروش گسترده تصاویر یوزارسیف و زلیخا در کشورهای عربی www.miadgah.org

اخبار رسیده از برخی کشورهای حاشیه جنوب خلیج‏فارس حاکی است تصاویر مصطفی زمانی هنرپیشه نقش حضرت یوسف و همچنین تصاویر کتایون ریاحی هنرپیشه نقش زلیخا به صورت گسترده نقش زلیخا به صورت گسترده فروخته و عرضه می‎شود.
این تصاویر که شامل تصاویر این بازیگران در سریال حضرت یوسف یا زندگی‏شان است، با چاپ‏های ممتاز و به صورت تلفیقی با پس‏زمینه‏هایی از آثار تاریخی کشور مصر فروخته می‏شود.
در امارات متحده عربی، بحرین، کویت و قطر فروش این عکس‏ها گزارش شده است. برخی جوانان نیز این کشورها به صورت بلوتوث تصاویر این سریال را برای هم ارسال می‏کنند. همچنین برخی استودیوها اقدام به ترجمه عربی بخش‏هایی از این سریال کرده و آن را به فروش می‏رسانند.
جوان شدن زلیخا با معجزه حضرت یوسف، طرفدران این سریال رو دو چندان کرده و بسیاری از جوانان این کشورها که این سریال را دنبال می‏کنند، اعلام می‏دارند تاکنون نمی‏دانستند زیلخا در ماجرای حضرت یوسف جوان شده و با وی ازدواج می‏کند!
در این میان در برخی کشورهای عربی، برخی خانواده‏ها فرزندان نوررسیده خود را یوزارسیف نام می‏نهند.
برخی هنرمندان مصری شاغل در کشورهای عربی نیز از تناقض‏های این سریال انتقاد کرده و در خصوص پوشش مردم مصر اظهار داشته‏اند: در حالی که در نقاشی‏های کاخ فرعون، برهنگی مردم علی‏الخصوص زنان مشهود است، این پوشش موجود در سریال با تاریخ منافات دارد و این سریال با آنکه تلاش کرده خود را از روابط عاشقانه دور سازد، به شدت تحت تاثیر داستان یوسف و زلیخا است و کارگردان با توجه به فضای ضدصهیونیستی در ایران، از ابتدا مشی ضد اسرائیلی‏اش را به دلیل اعمال ناثواب برادران حضرت یوسف، بروز داده است.

   + بهروز فردین - ٢:٠۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸

من نمیدونم چرا از بچگی به ورزش علاقه داشتم فقط هم ورزش ها

   + بهروز فردین - ۱:٥٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸

به به بهشت که میگن اینجاست

   + بهروز فردین - ۳:٥۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٧ فروردین ۱۳۸۸

یه سوتی جالب در سریال یوزارسیف

سوتی عجیب در سریال یوسف پیامبر

در یکی از قسمت های این سریال , زمانی که داشتن پوتیفار رو تشیعه جنازه میکردن یک قایق موتوری در سریال دیده شد!

   + بهروز فردین - ۳:۳٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٧ فروردین ۱۳۸۸

عکس های زیبا از لیلا اوتادی عجب تیکه ای این لیلا اوتادی

عکس های جالب از لیلا اوتادی !

عکس های جدید لیلا اوتادی

عکس های لیلا اوتادی

عکس های جدید و نایاب لیلا اوتادی

عکس جدید لیلا اوتادی http://www.pix98.org/modules.php?name=News&file=article&sid=256

جدیدترین عکس های لیلا اوتادی

 

leyla otadi http://www.pix98.org/modules.php?name=News&file=article&sid=256

عکس جدید لیلا اوتادی

بازیگر لیلا اوتادی

جدید ترین عکس های لیلا اوتادی http://www.pix98.org/modules.php?name=News&new_topic=19

گالری عکس لیلا اوتادی http://www.pix98.org/modules.php?name=News&new_topic=19

    

   + بهروز فردین - ۳:۳٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸۸

آپ می کنم پس هستم


دوستان عزیز اکثر شما ایپزود مربوط به فوتبال سریال رو دیدید و لذت بردید.میخواهم این جا به موضاعات و افراد که مدیری به آن ها پرداخت اشاره کنم.البته مطمئنا این کارم دقیق نیست.شما دوستان هم میتوانید این کار را بکنید و در این مورد کمی با هم بحث کنیم.

دسته اول تیم ها و مسائل کلی:

1.تیم سیکاد و مدیر عامل آن:
یک تیم صنعتی که صرفا برای تبلیغ و گردش سرمایه تاسیس شده است و مدیر عامل آن دوست دارد در تمامی مسائل دخالت کند. (اشاره به تیم های مثل استیل آذین و هدایتی)
2.فساد در روزنامه ها و دلالی:
روزنامه ای است تاثیر گذار با نام هدف ورزشی (اشاره به خبر ورزشی) که سردبیر آن با سابقه بسیار (اشاره به احمدپور) که از مربیان باج میگیرد و بازیکن جا به جا میکند.معاون باشگاه هم یک دلال است.

3.خریدن سکوها:
تطمیع لیدرها برای حمایت یا کله کردن مربی ها.آن ها در کله پزی (اشاره به قهوه خانه هایی که پاتوق لیدر ها است) جلسه میگذارند و از مربی پول دریافت میکنند.

4.آقازادگی:
پسر مدیر تیم باید فیکس بازی کند. (اشاره به بازیکنانی مثل آتیلا حجازی و محمد پروین)

5.مصاحبه های مطبوعاتی:
در بخش افراد توضیح داده خواهد شد.

6.مسائل جادوگری:
وجود جادوگرانی که صرفا یک فوتبال بین حرفه ای هستند و با نسبت دادن هر اتفاقی در فوتبال به خود قصد سر کیسه کردن مدیران و مربیان و بازیکنان را دارند.

دسته دوم افراد و اشخاص فوتبالی:

1.افشین قطبی
بیژن شکیبا یک مربی ایرانی خارج از وطن است که دستیار مربیان بزرگ مانند مورینیو و فرگوسن بوده است. (اشاره به همکاری قطبی با امثال هیدینگ و فوربیک) در حالی که شصت چی آخرین فعالیتش در فوتبال (نقش تیر دروازه) بوده است. (اشاره به ویدئو آنالیزور بودن قطبی)
این مربی حرف های عجیب و غریبی میزند که قابل قبول نیست ولی دوستان او این موضوع را با آشنا نبودن او با زبان فارسی توجیه میکنند. (اشاره به مصاحبه کریزی و یا حیوان!)مدیران این تیم از سر بی تجربیگی و نادانی قرارداد سنگین 500 هزار دلاری به او پرداخت میکنند در حالی که لیاقت چنین دستمزدی را ندارد..(اشاره به داریوش مصطفوی و هدایتی)
در کنفرانس بعد از بازی داور را یک بشکه (یا هم چین چیزی) میداند.(اشاره به مصاحبه بعد از بازی پرسپولیس و ذوب آهن)
2.امیر قلعه نوعی:
بیژن شکیبا یا در واقع مسعود شصتچی چیز زیادی از فوتبال نمیداند ولی در اثر ریختن چای عصبی میشود و با ترساندن بازیکنان و تهییج آنها تیم را به پیروزی میرساند.(اشاره به موضع منتقدین قلعه نوعی که معتقد به کهنه بودن افکار او هستند و کسب نتیجه توسط او را صرفا به خاطر داشتن مدیریت و جذبه و جدیت و روحیه برتری جویی او میدانند.)بیژن شکیبا بعد از یک بازی در کنفرانس خبری از سئوال یک خبرنگار خوشش نمی آید و به جمشید لیدر تیم دستور میدهد که خبرنگار را مورد ضرب و شتم قرار دهد.(اشاره به کنفرانس بعد از دربی و اشاره قلعه نوعی به شخصی به نام "علی") شکیبا در کنفرانس بعد از بازی میگوید عده ای نمیخواهند شکیبا قهرمان شود و مدام بهانه میگیرد.(اشاره به مصاحبه قلعه نوعی در مورد دست های پنهانی که نمیخواهند قلعه نوعی قهرمان شود و بهانه گیری های مختلف او.)
شکیبا با لیدرها جلسه دارد و آن ها را با پول و فریاد کشیدن تطمیع میکند.(اشاره به شایعات ارتباط خوب قلعه نوعی با لیدران استقلال.)
3.حمید استیلی:
کمک بیژن شکیبا در ظاهر با او دوست است ولی میخواهد با کمک بازیکنان و مطبوعات جای او را در تیم بگیرد.(اشاره به اختلافات قطبی و استیلی و شایعه تحریک امثال مرزبان و نیکبخت و شیث و مامانی علیه قطبی توسط استیلی)

4.علی رضا واحدی نیکبخت:
یکی از بازیکنان تیم بسیار خوش تیپ است و کلی برای تیپ خود خرج میکند.او ستاره تیم است و پوسترش توسط هواداران خریداری میشود.او بی انضباط است هنگام نیمکت نشینی هم اعتراض میکند و میگوید از آتلتیکو بیلبائو پیشنهاد دارد. ضمنا با کمک مربی هم همدست است.(اشاره به تیپ نیکبخت و محبوبیتش در بین هواداران پرسپولیس و بی انضباطی های او نظیر داستان تیم ملی.اشاره به مصاحبه های مختلف در هنگام نیمکت نشینی و مدام مطرح کردن این که سال ها قبل از آتلتیکو مادرید پیشنهاد داشته است.ضمنا نیکبخت به همکاری با استیلی برای تخریب قطبی هم متهم بود.)
5.فیروز کریمی:
بیژن شکیبا بعد از یک بازی به جای جواب به خبرنگاران جوک تعریف میکند.(اشاره به جوک های فیروزخان نظیر بکش بکش)ضمنا شکیبا کمک داور مسابقه را هم مسخره میکند. (اشاره به مصاحبه تحقیر آمیز فیروز کریمی در مورد کمک داور بازی استقلال و صبا قم در تهران)

6.اکبر میثاقیان
بیژن شکیبا یکی از بازیکنان را که خوب بازی نمیکند با چک و لقد از زمین بیرون میکند. (اشاره به سیلی معروف میثاقیان به دغاغله بازیکن استقلال اهواز و پرتاب بطری و تو سری به بازیکن راه آهن) شکیبا کنار زمین حرکات عصبی شدیدی هم دارد.(البته این مختص میثاقیان نیست و فیروز کریمی و امیر قلعه نوعی هم میتوانند باشند.)
7.علی دایی
همسر مدیر عامل تیم طراح لباس است و لباس تیم را با طرح مسخره ای با تور طراحی میکند.(اشاره به تولیدی لباس علی دایی که در تمامی تیم های او حضور دارد و طرح های بعضا مسخره و بی کیفیت طراحی و تولید میکند. نظیر لباس تیم ملی ایران.)

   + بهروز فردین - ۳:۱٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸۸